Friss híreink

  • Zárva

    2019. július 1-től  augusztus 9-ig

  • Történetek a muzsikáról 1-9.

    Tóth Ferenc Liszt-díjas karnagy előadássorozata

  • Komlói sikerek a balatonfüredi Sirály Táncfesztiválon!

    Balatonfüred Város Önkormányzata és Múzsa Művészeti Egyesület június 17. és 20. között rendezte meg a XV. Sirály Táncfesztivált, ahol a több korosztályt képviselő táncosok nemcsak a versenyprogramban, de kortárs tréningen is részt vehettek. Városunkból a Fonti Five Táncműhely és a Dance for Life táncosai értek el szép sikereket a fesztiválon.

  • Az Őszirózsa Tánccsoport a Nyugdíjas Ki-mit-tud döntőjén

    Az országos Nyugdíjas KI-MIT-TUD döntőjére Harkányban került sor május 31-én, melyen részt vett a komlói Őszirózsa Tánccsoport is.

  • KASZT 2019.

    Négy napon át zajlottak a Komlói Amatőr Színházi Találkozó eseményei: 10 versenyprogram és több kísérőrendezvény tette változatossá és hangulatossá a 48-as téren zajló eseményeket.

Közelgő rendezvények

Térségi Népdaléneklési Verseny 2017. -
2017.11.13.

A komlói térség éves népdalénekesi mustrája a Közösségek Házában.

Közel 20 nevező népdalénekes vett részt az évente megrendezésre kerülő Térségi Népdaléneklési Versenyen.

Három csoport versenyét értékelte a háromfős zsűri:
- Szalai Klára, ének-és zongoratanár
- Makai Valéria, Az EFAMI igazgatója
- Papp Cecília, népdalénekes, az ELTE zenei tanszakának hallgatója

Az alábbi eredmények születtek:

Alsó tagozatosok között:
Különdíjas lett: Horváth Imola, a Pöndöly Néptáncegyesület tagja, kiemelkedő stílusérzékért.
Harmadik helyezést ért el: Galambos Kata, a komlói Gagarin iskola tanulója
Második helyezett: Bérces Natasa, a Pöndöly Néptánc Egyesület tagja
Első helyezést ért el: Vilmányi-Kis Sámuel, a komlói Kodály iskola tanulója

Felső tagozatosok között:
Harmadik helyezett: Appl Fanni, a komlói Gagarin Iskola tanulója
Második helyezett: Reinhardt Júlia, a hosszúhetényi iskola tanulója
Első helyezést ért el megosztva: Ördög Csenge, pécsi Janus Gimnázium hallgatója és Takács Katalin, a Kodály iskola tanulója

Csoportos kategória:
Harmadik helyezést ért el: A komlói Gagarin Iskola 4. b. osztályos csoportja
Második helyezett: A komlói Kodály iskola Csicseriborsó Énekegyüttese
Első helyezést ért el megosztva: A Pöndöly Néptánc Egyesület Réti Pipitér csoportja és a hosszúhetényi Pévönye Együttes.

Gratulálunk a résztvevőknek és felkészítő tanáraiknak!

KÉPTÁR