Friss híreink

  • Hősök Tiszteletére

    Emlékezzünk 1848-49-re!

    A Gagarin Iskola diákjainak ünnepi műsora 2019 március 15-én.
    Felkészítők: Pap Judit Elza, Hidasi Tiborné és Kósa Attila

  • Ünnepelt a Gimnázium

    A Nagy László Gimnázium ünnepi műsora a Színházban

    2019. március 14.

  • Honvédtoborzó

    Honvédtoborzó a komlói Közösségek Házában 2019.március 12-én.

  • Teddy Maci Kórház

    A PTE Általános Orvostudományi Kar kezdeményezésének lényege megismertetni az óvodás és kisiskolás gyermekekkel a gyógyítást oly módon, hogy ők maguk azt nem élik meg.

  • A pipa ezer arca, Lassan József kiállítása

    A pipa ezer arca, Lassan József pipamester kiállítása megtekinthető a Közösségek Háza emeletio galériájában március 25-ig.

Közelgő rendezvények

Legyen Önnek is minden nap mézes nap- megnyitó -
2017.11.27.

A Mézes rajzpáylázat eredményhirdetése és kiállításmegnyitó.

A 2017-ben megrendezett mézes rajzpályázaton háromtagú zsűri értékelte a gyerekek munkáját.

Bálint Ferenc - grafikus művész
Kis-Marics Tamás - A Gagarin iskola tanára
Bohuny Tibor - Az OMME helyi szervezetének elnöke

Az alábbi eredmények születtek:

Óvodás korcsoport:
- első helyezett: Bogdán Anna Kinga
- második helyezett: Galambos Zsófia
- harmadik helyezett: Árki Ruben

Az EGYMI alsósai között
- első helyezett: Kántor Tamás
- második helyezett: Orsós Zolika
- harmadik helyezett: Papp Szandra

EGYMI felsős:
- első helyezett: Buzás Fruzsina
- második helyezett: Orsós Patrik
- harmadik helyezett: Tripsó Attila

A szászvári iskola felsős tanulói között:
- első helyezett: Bakó Dorina
- második: Takács emese
- harmadik helyezett: Fetter Kinga

A különleges technikával készült rajzok díjazottjai:
- első helyezett: Kujbus Szonja
- második helyezett: Tulinger Adél
- harmadik: Végh Marcell

Álatlános iskolák alsó tagozat tanulói:
- első helyezett: Csertei Gréta
- második helyezett: Sams Amira Mária
- harmadik helyezett: László Nóra

Általános iskolák felső tagozata:
- első helyezett: Appl Fanni
- második helyezett: Kis Szófia
- harmadik helyezett: Benke Lara

KÉPTÁR ITT